Хрватите порачаа дека нема да клечат пред мечевите на ЕП

Јасна порака од таборот на Коцкестите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *