И хокејот застанува привремено: НХЛ лигата ги одложи мечевите во знак на протест

Додека кошаркарите се договорија сезоната во НБА лигата да продолжи, во меѓувреме застана уште еден спорт во САД

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *