И Холанѓаните се плашат – Џон Флек е позитивен на корона, Шкотите ќе играат уште без шестмина играчи вечерва во Фаро

Во таборот на Храбрите срца има огромен проблем со ковид-19 пред денешниот пријателски дуел со Холандија што ќе се игра во Португалија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *