И Мексиканците се исплашија – Класура „Класа-2020“ нема да се доигра

Првенството е дефинитивно прекинато и нема да се продолжи, па Лига MX остана без првак

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *