И ова го има во тенисот: не го допре топчето, а освои гејм (Видео)

Тенисер кој во 2018 беше и 39-ти на АТП-листата, се посрамоти при сервирањето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *