И Тотенхем е во криза, Чеканите во игра за ЛШ

Вест хем славеше во малото лондонско дерби и ги оддалечи Петлите од топ 4 местата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *