Ибрахимовиќ: Политичарите го делат народот, а фудбалот го обединува

Бесплатен совет од Златан за тоа што треба да ги интересира луѓето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *