Играч на Рубин имаше подобро деби од Роналдо: Хет-трик најавен со опасна „штикла“ (видео)

Дрејер уште во првиот натпревар за новиот клуб покажа дека ќе биде големо засилување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *