Играчите на Атлетико во јуриш – Титулата се славеше на паркинг, Облак е „Бог“ за навивачите (видео)

Луда прослава направија фановите на Атлетико кои допатуваа во Валјадолид и нетрпеливо чекаа пред стадионот „Зорилја“

Слични вести...