Играше меморијален меч во чест на неговиот брат, падна на теренот и почина

Страшна трагедија, почина поранешен играч на Парма.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *