Играше за Реал, сега се фали дека може да потпише за Барселона

Лионел Меси „врбува“ еден поранешен голем ривал од Мадрид.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *