Игри на голови и комбинации во квотите на денот

Неефикасноста на Барселона спречи вчерашните квоти на денот во Sport Life да бидат добитни, а за денеска има предложени три игри за натпревари од Лигата на Европа до вкупен коефициент од 11.36. За овие игри, најголемите квоти во Македонија се во Sport Life.

Бетис и Баер Леверкузен се ефикасни тимови, секакви резултати се можни на „Бенито Вилјамарин“ и затоа во Sport Life се предлага да играте дека во двете полувремиња ќе паднат од еден до три гола, за што квотата е доста добра, 2.15.

Ако мислите дека Црвена ѕвезда нема да загуби на гостувањето кај Митјиланд, а притоа на овој меч во Данска ќе паднат барем два гола, тогаш не смее да се пропушти квотата од 2.35 која ви се нуди во Sport Life за оваа предложена игра.

Третиот предлог во Квоти на денот е да одиграте Т1 1+I&1+ II за дуелот на Вест хем и Генк. Квотата е 2.25. Навивајте за Чеканите да дадат гол во првиот дел, а во второто полувреме кој сака нека даде гол, само да се затресе мрежата и добивката е тука.

- Оглас -

Најнови вести