Илиев успешно мина на поправен испит против младинците на Манчестер сити

Голманот на македонската репрезентација не дозволи реприза од ланскиот меч со големиот ривал во развојната лига на Англија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *