Им дојде преку „глава“: Навивачите влегоа на сред натпревар за да го избркаат газдата од клубот (ФОТО)

И тоа го има во Англија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *