Имобиле ја најави победата на Аѕурите (видео)

Лесен погодок на голгетерот на Лацио со кој Италија е на прагот да ја оствари првата победа на стартот од ЕП

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *