Интер не покажа карактер за Скудето – Прими гол во финишот, серијалот нерешени дуели со Рома продолжи (Видео)

Со головите на Шкрињар и на Хакими во второто полувреме, гостите од Милано направија пресврт, но примија гол во финишот за 2:2

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *