Интер претстави чуден дрес од кој навивачите се срамат (Фото)

Фановите мислат дека некој се шегува со лидерот на Серија А, но не е така, дресот е претставен на официјалниот сајт на клубот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *