Интересен предлог: Во Бундеслигата да се воведе плејоф што ќе решава за титулата

Се бара начин како да се сопре доминацијата на Баерн Минхен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *