Исланѓанец направи ракометна магија (ВИДЕО)

Иако се најде во невозможна ситуација, мајсторски се снајде и постигна гол.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *