Истанбул и пенали е добитна комбинација за Ливерпул, Суперкупот е „црвен“

Ливерпул на титулата во ЛШ ја додаде и таа од Суперкупот на УЕФА.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *