Истанбул не доби ниту утешна награда да биде домаќин на Суперкупот на УЕФА

Дуелот меѓу Челзи и Вилјареал останува да се одигра во Северна Ирска.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *