Италија и Шпанија со „лажни“ деветки ќе атакуваат на финале во Лигата на нациите (Фото)

Федерико Бернардески и Феран Торес, кои не се класични шпицови, ќе ги предводат нападите на двете репрезентации на „Сан Сиро“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *