Италијанскиот репрезентативец стана легенда во Русија: Одигра 15 меча, даде два гола, но имаше 148 поста на „Инстаграм“

Утре се игра Суперкупот на Русија, а во фокусот е играчот кој си замина од Зенит.

Слични вести...