Ивана Кнол изненади со изборот на спортист за кој мисли дека е најзгоден

Популарната хрватска навивачка, 26-годишната Ивана Кнол, откри кој е идеалниот маж за неа и многумина изненади со изборот. Ивана за време на Мундијалот во Катар стана светски популарна поради нејзините секси комбинации на облека во боите на хрватското знаме.

„За мене, Владимир Кличко е најдобар меѓу најдобрите типови. Тој е мој идеален маж“, рече Ивана.

- Оглас -

Најнови вести