Јаховиќ предводеше малку поинаков напад (Фото)

Во Турција се играат натпревари, а нашиот интернационалец се најде во интересна ситуација.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *