Јокиќ ќе дебитира како стартер на Олстар-меч, изборот ќе го прослави со многу поени против Кливленд

Српскиот репрезентативец игра феноменално сезонава и типуваме дека ноќеска ќе ја мине границата од 26 поени.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *