Јокиќ се изнамачи, но конечно пристигна во Орландо (Фото)

Откако беше позитивен на Ковид-19 најдобриот играч на Денвер потоа уште четири пати се тестираше и сите наоди му беа негативни, па конечно и се приклучи на екипата пред стартот на плејофот

Слични вести...