Јотовски со пресврт дојде до победа во Анталија

Македонскиот тенисер губеше со 0-1 во сетови, испушти две меч-топки пред конечно да триумфира.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *