Каде ти е достоинството? Леброн со наведната глава го напушти теренот, без да им честита на Сонцињата (видео)

Очигледно го боли што нема да ја брани титулата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *