Како Југ нема друг, Неготино ќе почека друга шанса за титула

Дури во петтиот меч во двојки, скопскиот тим дојде до триумф во дербито кое го одлучи првакот во македонската лига.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *