Каков малер – Го стегна стомак и ја остави Херта со проклетството долго 13 години

Никлас Штарк, стоперот на Херта, требаше да дебитира вечерва за Германија против Аргентина, но поради стомачни проблеми нема да игра, па рекордот на неговиот тим останува.

Слични вести...