Каков трилер за промоција – РКЦ Валвајк со голови во 95. и 98 минута е нов прволигаш

РКЦ е нов холандски прволигаш, а успеа во неверојатен реванш меч со 9 голови и многу пресврти да ги преброди сите искушенија

Слични вести...