Каква е состојбата на стадионот „Максимир“ по силниот земјотрес?

Од Динамо објавија кои трибини од стадионот се оштетени.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *