Калјари едвај се спаси од испаѓање, ама има интересни играчи за гигантите

Интер го бара Нандес, а Милан е заинтересиран за Романецот Марин.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *