Камерман со опрема трчаше побрзо од спринтерите на 100 метри (Видео)

Стана вистински хит на интернет.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *