Капитените на македонските репрезентации си посакаа среќа (фото)

Одбојкарите и ракометарите на едно место во пресрет на големите предизвици.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *