Карагер ги „пецна“ навивачите на Манчестер јунајтед: Ни со Роналдо нема да освоите титула

Некогашниот дефанзивец на Ливерпул ги дочека своите „пет минути“ по поразот на „ѓаволите“ од Јанг Бојс

Слични вести...