Карагер и Невил се хит на Твитер: Му честиташе роденден на ривалот со слика од Кристијан Голубовиќ (фото)

Легендите на Ливерпул и Манчестер јунајтед редовно се „пецкаат“ на „Твитер“, овојпат Карагер со објавата е победник на денот.

Слични вести...