Караско и Лукаку се вистински ѓаволи, ја измамија француската одбрана (Видео)

Белгија е на прагот на финале против Шпанија во Лигата на нациите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *