Карвина најде македонски лек за неефикасниот напад – Кире Марковски ќе игра за чешкиот прволигаш

Нашиот поранешен репрезентативец и член на златната генерација младинци што играа во Полска има нов клуб.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *