Катарците објавија до кога ќе игра Нејмар за ПСЖ

Навивачите на францускиот првак можат да здивнат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *