Kазинс е малер на годината: Кариерата во Лејкерс му заврши уште пред да почне

Тежок удар за Езерџиите пред почетокот на новата сезона, им се повреди клучен играч.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *