Ќе биде ли среќна „портокаловата фаза“ на 13-те меча со нај нај коефициенти

Стандардните Викенд квоти во Sport Life, каде може да најдете коефициенти кои се во „портокалова фаза“, денеска нуди 13 интересни мечеви.

Во понудата има атрактивни средби, па тука се дуелите на кои играат фаворизираните Манчестер јунајтед, Арсенал, Фиорентина, Севилја, Њукасл, Рома, Јувентус, Барселона…

Може да одберете фикс, но и игра на голови. Стандардните 3+ и ГГ3+, како и атрактивните 1-2 I & 1-2 II и 1-3 I & 1-3 II се дел од понудата во која за оние нестрпливите може да одберат и 2+ во прво полувреме.

- Оглас -

Најнови вести