Ќе има ли смисла сезоната во Ф1? Одложени уште три трки

Седум трки се одложени, сезоната би почнала најрано во јуни.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *