Ќе победи ли конечно Јувентус? Старата дама ќе биде на голем тест во дербито

Многу интересни парови има за петтото коло од Спортска прогноза.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *