Ќе се врзат два циклуси со пандемијата – И Интер ќе игра денеска во Лигата на шампионите

Се уште не е завршен актуелниот циклус во луксузното натпреварување, а денеска со два меча почнува новото издание за следната сезона

Слични вести...