Ќе се заљубите во зголемената Супер тип квота за победа на Верона, а и на Хајдук

Денеска во Супер тип понудата на Sport Life може да најдете одличен избор со зголемени квоти на 16 натпревари и тој микс од различни спортови може да ви донесе убава добивка.

Во понудата има тениски, фудбалски, хокејски и ракометни мечеви. Првиот дуел е од 13 часот, а последниот стартува по полноќ, кога ќе се игра НХЛ-натпреварот меѓу Бостон бруинс и Детроит ред вингс.

Има мечеви за сечиј вкус, изборот е голем, не недостасуваат и мечеви од Топ 5 лигите. Ако верувате во победа на Њукасл или Верона, не смеете да ја пропуштите квотата во Супер типот, а одличен коефициент има и за триумф на сплитски Хајдук на гостувањето кај Локомотива Загреб.

- Оглас -

Најнови вести