Ќе заборават како се игра фудбал – Французите ќе ја почнат идната сезона на 22. август

Паузата на клупски план кај светските прваци ќе биде голема, речиси половина година, поради предвремениот крај на тековната сезона

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *