Кевин подобро да си седеше дома – НБА се посрамоти со циркусот „влези-излези“ за Дурант (Видео)

На ѕвездата на Бруклин нетс прво не и беше дозволено да игра, наводно поради строгите протоколи, па влезе во игра и потоа мораше да излезе

Слични вести...