Кирјос смисли нова глупост, му го покажа задникот на Медведев (Видео)

Австралиецот е познат по провокативното однесување, а денеска во Рим повторно се однесуваше чудно.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *